- Reklama -aktuálně

Jak překonat strach z žen a vybudovat důvěru v sebe sama?

Býváte nervózní, možná i vyděšený, když jste mezi ženami? Nemusíte! Budování sebevědomí, překonání strachu z odmítnutí a hodně procvičování mluvení se ženami zlepší vaši techniku. Brzy uvidíte, že není důvod se žen bát!

Udělejte seznam svých kladných vlastností

Když dokážete milovat a přijímat sami sebe, budete se cítit sebevědomě, když budete kolem jiných lidí. Uveďte své silné stránky, úspěchy a věci, které na sobě obdivujete. Do každé kategorie napište alespoň tři věci. Vzpomeňte si na chvíle, kdy jste udělali něco, na co jste byli opravdu hrdí. Vzpomeňte si na tuto vzpomínku, když mluvíte se ženami, abyste si zachovali sebevědomí.

Za každou cenu myslete pozitivně

Pokud se setkáte s negativní myšlenkou o sobě, jako je „jsem nežádoucí pro ženy“, představte si, že kolem vás jen proplouvá ve vaší mysli. Nahraďte to pozitivními afirmacemi typu „Mám mnoho pozitivních vlastností a nemusím se žen bát.“ Nezastavujte se ve svých negativních myšlenkách ani jimi nepropadejte.

  • Buďte si vědomi toho, co cítíte a co si myslíte, abyste si udrželi vysokou sebedůvěru a našli odvahu mluvit se ženami.
  • Použijte samomluvu, abyste zůstali pozitivní. Samomluva je vnitřní monolog, který máte sami se sebou, běžící scénář ve vaší mysli. Negativní sebemluva vás sráží toxickými myšlenkami jako „Nejsem dobrý a lidé mě nemají rádi.“ Pozitivní sebemluva vám naopak pomáhá soustředit se na dobré věci v životě. Převezmete-li kontrolu nad svou samomluvou pomocí vědomých myšlenek jako „Jsem vítěz a mám světlou budoucnost“, můžete zlepšit své sebevědomí a celkový postoj.

Tip: Stydíte se na seznamování v reálném životě, ale zároveň si chcete užít trochu zábavy? Přesně pro vás je zde erotická linka! Vy si tak můžete nezávazně popovídat s ženami o vašich touhách a představách a užít si sex po telefonu s někým, koho neznáte a nemusíte překonávat bariéru strachu.

Vždy dbejte na hygienu

Noste čisté oblečení, které voní. Používejte deodorant. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně. Oholte se podle potřeby a sprchujte se denně. Zastřihujte si nehty a udržujte si čisté a upravené vlasy. Mluvit s lidmi je snazší, když jste dobře udržovaní a cítíte se svěží.

Držte se dál od lidí, kteří vás srážejí

Neposlouchejte lidi, kteří ve vás vyvolávají pocit, že jste příliš vysoký, příliš tlustý, příliš hubený nebo příliš nízký na to, abyste mohli mluvit se ženami. Nepodléhejte lži, že ženy nikdy nebudete přitahovat kvůli nějakému nedostatku.

Starejte se o své zdraví

Starat se o sebe a být fit vám pomůže vybudovat sebevědomí, které potřebujete, abyste se dostali přes svůj strach z žen. Několik jednoduchých, zdravých návyků, vám dodá pozitivnější energii při jednání s druhými a při přemýšlení o vlastních schopnostech a vlastní hodnotě.

  • Snažte se spát 6-8 hodin každou noc. Odpočinek vám pomůže udržet si pozitivní přístup.
  • Jezte zdravou stravu, která zahrnuje dostatek ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků.
  • Pravidelné cvičení má mnoho výhod. Pomůže vybudovat vytrvalost, získat sílu a dokonce vám pomůže zlepšit váš pohled na život. To přispívá ke zvýšení sebevědomí, které budete potřebovat, abyste překonali svůj strach ze žen.

Naučte se umění konverzace

Schopnost snadno konverzovat s mnoha lidmi z různých oblastí života je dovednost, kterou se lze naučit. Procvičte si rozhovor s přítelem a poté zvyšte velikost svého publika na větší skupiny po třech nebo čtyřech, abyste mohli efektivně udržet pozornost posluchačů v barech nebo večírcích.

  • Naučte se vyprávět vtipy. Rozesmát lidi je skvělý způsob, jak prolomit ledy. Lidé tíhnou k těm, kteří umí udělat dobrý vtip. Pokud umíte vyprávět vtipy, snadno uděláte na ženy pozitivní dojem a nebudete mít důvod se bát s nimi mluvit.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články