- Reklama -aktuálně

Několik nápadů na dárky, které bude vaše manželka milovat

Ať už máte problémy v manželství nebo ne, můžeme vám slíbit jednu věc. Vaše žena vždy ocení dobrý dárek. Nemusí to být její narozeniny, nemusí to být Valentýn, nemusí to být Vánoce. Vaší ženě se bude líbit pěkný dárek kdykoli a kdekoli.

Masáže a lázně

Je vědecky dokázáno, že ženy se rády nechávají hýčkat.

Dobře, možná to není vědecky dokázáno, ale víme, že všechny ženy milují občas trochu hýčkání. A přesně to nabízí tento dárek vaší ženě.

Zde je několik konkrétních příkladů:

  • Zaplaťte za ni, aby měla den v lázních, nebo dokonce jen pár hodin.
  • Pořiďte jí manikúru nebo pedikúru; bude se cítit atraktivnější a bude pro vás doma mnohem uvolněnější.
  • Kupte jí masáž, nebo si z toho udělejte rande a dopřejte si párovou masáž. Je vědecky prokázáno, že masáže skutečně uvolňují v mozku chemické látky, které navozují relaxaci a štěstí.

Věřte mi, svět se po masáži zdá jako šťastnější místo. Jsou skvělým způsobem, jak dát své ženě zasloužený dar relaxace.


Tip pro nevěsty: originální svatební oznámení.


Aromaterapeutické koupele

Aromaterapie je umění relaxace prostřednictvím prostředí a mnoho žen ji miluje. Mohlo by se nám to zdát triviální, ale z obyčejné koupele se se správnými přísadami může stát čirá blaženost. Navíc je tento dárek levnější a opakovaně použitelný než den v lázních.

Můžete jí koupit některé, nebo všechny z následujících:

  • Aromatická sada koupelových solí
  • Řada přírodně vyrobených mýdel nebo svíček
  • Extravagantní pleťové vody a hydratační krémy

Chcete-li něco navíc, nabídněte jí, že jí připravíte koupel nebo se s ní osprchujete a umyjete její tělo… Můžete z toho udělat intimní zážitek. Hrajte své karty správně aby to mohlo snadno vést k zábavě v ložnici.

Vaše žena potřebuje relaxaci. Když jí dáte některým z těchto dárků najevo, že si vážíte toho, jak tvrdě pracuje, a že jste ten typ manžela, který lásku oplácí ještě větší láskou, vše se vám vrátí.

Doplňky do kuchyně a ložnice

Neexistuje žena, která by si nepotrpěla na dekorace. A to rozhodně nemluvíme jen o svátcích. Jako muži pro ně často nemáme cit, ale věřte, že každou ženu potěší pěkný doplněk do bytu. Často více, než nová kabelka nebo boty.

Rozhodně nikdy nic nepokazí například:

Luxusní večeře

Jak je to dlouho, co jste si s manželkou užili společnou noc?

Víme, že „jít na rande“ nezní moc jako tip, ale chceme, abyste tuto noc udělal výjimečnou tím, že ji vezmete ven z jiného důvodu, než že ji milujete.

V manželství je normální rezervovat si ty speciální rande pro zvláštní příležitosti, ale tentokrát ne. Udělejte si někde rezervaci a překvapte svou ženu luxusním rande. Povzbuďte ji, aby se oblékla, a vy byste měli udělat totéž. Dejte si k večeři víno, možná ho doprovoďte i malým projevem své lásky, jako je náramek, náhrdelník nebo náušnice.

Jde o to, že dáváte své ženě velmi zvláštní noc bez zvláštního důvodu.

Peníze nebo dárkový poukaz

Dalším způsobem, jak překvapit svou ženu, je spontánně jí dát nějaké peníze které může použít, jak se jí zlíbí. Nakupování ji bude bavit, tím si můžete být jistí.

Možná to není ten typ dárku, který jí dáváte každý týden nebo dokonce každý měsíc, ale tu a tam může nákupní horečka s překvapením vaši ženu opravdu vzrušit.

Pohodlné domácí oblečení

Jak jsem již narazil dříve v tomto článku, cokoli, co zlepší úroveň pohodlí vaší ženy, bude dárek, který ji potěší. Mohl byste jí dát:

  • Nadýchaný župan
  • Pár pohodlných domácích pantoflí
  • Pár teplých, chlupatých ponožek
  • Nová sada luxusních prostěradel

Vše z toho si může vaše žena užívat každý den. Pokaždé, když si oblékne svůj nový župan nebo nové pantofle, připomene se jí, kdo jí je dal, a bude na vás v dobrém vzpomínat.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články